Dziękujemy
Zgłoszenie zostało dodane.
Przepraszamy
Zgłoszenie nie zostało dodane.
Dodano do porównania
O nas

Santander Leasing to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jest wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń, w ścisłej czołówce firm leasingowych. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora małych i średnich firm oraz korporacyjnym oraz klientom indywidualnym. Od zawsze kładzie nacisk na wysoką jakość świadczonych usług oraz gwarancję rzetelności we współpracy z klientami. Docenili to przedsiębiorcy, którzy przyznali spółce dwa razy z rzędu nagrodę Marki Godnej Zaufania w roku 2021 i 2020. Dodatkowo w 2020 r. został laureatem konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii Najbardziej Innowacyjny Bank 2019, za wspieranie efektywności energetycznej sektora MŚP i wprowadzanie na rynek innowacji, które wyznaczają trendy dla całego rynku finansowego w Polsce.


Santander F24 S.A. koncentruje się na obsłudze klientów indywidualnych, rozwijając dla nich produkty finansujące zakup i używanie pojazdów oraz wybranych urządzeń.


Od 2017 roku Spółka ściśle współpracuje z Santander Leasing i Santander Finanse, wykorzystując efekty synergii w ramach współpracy z powiązanymi podmiotami, m.in. w zakresie obsługi operacyjnej oraz wspólnych rozwiązań technologicznych.

Santander F24 kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.