Dziękujemy
Zgłoszenie zostało dodane.
Przepraszamy
Zgłoszenie nie zostało dodane.
Dodano do porównania
Twoje pytania. Nasze odpowiedzi.

Multisalon24.pl jest platformą prezentująca oferty pojazdów pochodzących od autoryzowanych dealerów. Właścicielem serwisu internetowego jest spółka Santander Leasing S.A., lider w finansowaniu pojazdów zarówno dla firm jak i konsumentów.
Na naszej platformie znajdziesz tylko nowe pojazdy, które pochodzą od autoryzowanych dealerów zlokalizowanych na ternie Polski. Nasze pojazdy są już wyprodukowane lub obecnie w produkcji. W przypadku samochodów będą gotowe do wydania w przeciągu 30 dni, natomiast pojazdy, które są w produkcji ich czas dostawy może wynieść 90 dni.
Jeżeli już wybrałeś swoje auto na naszej platformie, wystarczy wybrać interesujący Ciebie okres i parametry oferty, wypełnić krótki formularz kontaktowy i przesłać do nas zapytanie. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Nasza propozycja jest tylko Twoim wstępnym zainteresowaniem. Nie ma żadnego zobowiązania z Twojej strony do skorzystania z propozycji.
Prosimy o podanie telefonu lub zostawienie nam informacji na formularzu kontaktowym. Wystarczy wcisnąć „słuchawkę” i wyświetli się formularz kontaktowy. Samochody to nasza pasja i na pewno znajdziemy dla Ciebie pojazd, którego poszukujesz.
Dla firmy przygotowaliśmy ofertę leasingu. Wystarczy wybrać pojazd i skalkulować ratę leasingową. Produkty dodatkowe takie jak ubezpieczenie, Assistance, kartę paliwową przedstawimy Tobie już na ofercie szczegółowej zgodnie z Twoimi oczekiwania.
Dla konsumenta przygotowaliśmy ofertę pożyczki. Wystarczy wybrać pojazd, okres, udział własny i skalkulować swoją ratę pożyczki. Produkty dodatkowe takie jak ubezpieczenie, Asssistance, kartę paliwową przedstawimy Tobie już na ofercie szczegółowej zgodnie z Twoimi oczekiwania.
Tak oczywiście. Zapoznaj się tutaj z aktualnymi promocjami.