Dziękujemy
Zgłoszenie zostało dodane.
Przepraszamy
Zgłoszenie nie zostało dodane.
Jak to działa

Proponujemy leasing nowych pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t który przygotowaliśmy w oparciu o atrakcyjną ofertę polskich autoryzowanych dealerów samochodowych. Dzięki wynegocjowanym rabatom, ceny pojazdów są jeszcze bardziej konkurencyjne!

 

 

Wybierz swoje wymarzone auto!

Na naszej platformie znajdziesz pojazdy już wyprodukowane. Oznacza to, że odbierzesz pojazd maksymalnie w ciągu 30 dni! Specjalnie dla Was wynegocjowaliśmy bardzo konkurencyjne ceny.

 

 

Skontaktuj się z doradcą

Jeżeli zdecydujesz się na jeden z proponowanych pojazdów, wyślij zapytanie przez formularz.  Na podany przez Ciebie e-mail otrzymasz podsumowanie warunków oferty, którą jesteś zainteresowany/a a doradca skontaktuje się z Tobą w kolejnym dniu roboczym. Szukasz innego pojazdu, zapytaj nas o propozycję. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

 

 

Podpisz umowę leasingową i odbierz pojazd u dealera

Na wstępie przygotujemy dla Ciebie propozycję warunków leasingu z uwzględnieniem wszystkich naszych produktów takich jak: ubezpieczenie, Assistance czy karta paliwowa. Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, zweryfikujemy Twoją zdolność kredytową, w przypadku decyzji pozytywnej otrzymasz od nas komplet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy leasingowej.

 

Leasing pojazdu od Santander Leasing to w skrócie:

 

 

Życzymy najlepszych wyborów i szerokiej drogi!