Dziękujemy
Zgłoszenie zostało dodane.
Przepraszamy
Zgłoszenie nie zostało dodane.
Promocja

Dla klientów naszego salonu przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietu ubezpieczenia assistance, którego koszty przez pierwszy rok trwania umowy wyniosą tylko 1 zł netto.

 

Pakiet ubezpieczenia assistance zapewnia ochronę podczas podróży niemal po całej Europie. Zakres oferowanego ubezpieczenia gwarantuje m.in.: holowanie pojazdu do autoryzowanej stacji obsługi znajdującej się w promieniu 150 km od miejsca zdarzenia, transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania lub celu podróży, a w razie konieczności zakwaterowanie w hotelu do 4 dób. Dodatkowo klient może skorzystać z auta zastępczego na o wiele dłuższy okres w porównaniu z pakietem podstawowym assistance: w razie szkody całkowitej lub kradzieży auto udostępniane jest nawet na okres 30 dni, w razie wypadku na 14 dni, a w przypadku awarii na okres 4 dób.

 

Promocja obowiązuje od 7 grudnia do 28 lutego 2021 r. (decyduje data zawarcia umowy leasingu). Aby z niej skorzystać wystarczy, że przedsiębiorca wybierze samochód na stronie multisalon24.pl oraz zdecyduje się na finansowanie oferowane przez Santander Leasing wraz z opcją ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

Oferta promocyjna rozszerzonego pakietu ubezpieczeń została przygotowana we współpracy z firmą Hestia, Warta oraz PZU.

 

Skorzystaj z naszej promocji i ciesz się jazdą Twoim nowym samochodem.