Dziękujemy
Zgłoszenie zostało dodane.
Przepraszamy
Zgłoszenie nie zostało dodane.
Dodano do porównania
Zasady promocji

Pakiet promocyjny - ubezpieczenie Assistance Premium w pierwszym roku trwania umowy oraz Pierwszy Przegląd Okresowy za 1 zł netto

 

Pierwszy przegląd okresowy obejmuje organizacje i dokonanie płatności za pierwszy przegląd okresowy w zakresie i w terminie przewidzianym przez producenta Pojazdu tzn. za wymianę oleju oraz filtrów ujętych w karcie pierwszego przeglądu.

 

Ubezpieczenie Assistance Premium zapewnia ochronę podczas podróży niemal po całej Europie. Zakres oferowanego ubezpieczenia gwarantuje m.in.: holowanie pojazdu do autoryzowanej stacji obsługi znajdującej się w promieniu 150 km od miejsca zdarzenia, transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania lub celu podróży, a w razie konieczności zakwaterowanie w hotelu do 4 dób. Dodatkowo klient może skorzystać z auta zastępczego na o wiele dłuższy okres w porównaniu z pakietem podstawowym assistance: w razie szkody całkowitej lub kradzieży auto udostępniane jest nawet na okres 30 dni, w razie wypadku na 14 dni, a w przypadku awarii na okres 4 dób.

 

Promocja obowiązuje do 31 października 2021 r. (decyduje data zawarcia umowy leasingu albo umowy pożyczki). Aby z niej skorzystać wystarczy, że przedsiębiorca lub konsument wybierze samochód na stronie multisalon24.pl oraz zdecyduje się na finansowanie oferowane przez Santander Leasing S.A. lub Santander F24 S.A. wraz z opcją ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

Skorzystaj z naszych promocji i ciesz się jazdą Twoim nowym samochodem.